260 000 € 140 000 €
5 €/m²
Property 11364 photo 1
Property 11364 photo 2
Property 11364 photo 3
Property 11364 photo 4
Property 11364 photo 5
Property 11364 photo 6
Property 11364 photo 7
Property 11364 photo 8
Property 11364 photo 9
Property 11364 photo 10
Property 11364 photo 11
Property 11364 photo 12
Property 11364 photo 13
Property 11364 photo 14
Property 11364 photo 15

Details

  • Odległość do morza: 40000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 16 km
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka23750 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 5480
  • Metry kw. 1691 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
290 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 49320
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
350 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 22744
  • Metry kw. 9312 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
215 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 56635
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
240 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 14326
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
320 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 9541
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
265 000 € 632 €/m²
  • Kod obiektowy 22231
  • Metry kw. 419 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
215 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 49316
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
210 000 €
  • Kod obiektowy 2673
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
220 000 € 160 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 56310
  • Metry kw. 3270 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera