Sprzedaż - Działka 9312 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Kallithea
350 000 €
37 €/m²
Property 22744 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż Działka9312 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 31095
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
320 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 31318
  • Metry kw. 2407 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
480 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 31049
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
300 000 €
  • Kod obiektowy 2403
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
330 000 € 536 €/m²
  • Kod obiektowy 39704
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
425 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 63159
  • Metry kw. 1976 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
360 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 61745
  • Metry kw. 1850 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
290 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 49320
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
450 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 43722
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
360 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 58304
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera