375 000 €
2344 €/m²
Property 11406 photo 1
Property 11406 photo 2
Property 11406 photo 3
Property 11406 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1992
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 80 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 160 metrów kwadratów w Loutraki. Pół-piwnica się z 3 spiżarni. Parter się z salon. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, spiżarnia. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
375 000 € 2343 €/m²
  • Kod obiektowy 11406
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 1523 €/m²
  • Kod obiektowy 12199
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
340 000 € 1942 €/m²
  • Kod obiektowy 12219
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
500 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 13160
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 17772
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
400 000 € 2439 €/m²
  • Kod obiektowy 19273
  • Metry kw. 164 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera