400 000 €
2439 €/m²
Property 19273 photo 1
Property 19273 photo 2
Property 19273 photo 3
Property 19273 photo 4
Property 19273 photo 5
Property 19273 photo 6
Property 19273 photo 7
Property 19273 photo 8
Property 19273 photo 9
Property 19273 photo 10
Property 19273 photo 11
Property 19273 photo 12
Property 19273 photo 13
Property 19273 photo 14
Property 19273 photo 15

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 130 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 164 metrów kwadratów w Loutraki. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
375 000 € 2343 €/m²
  • Kod obiektowy 11406
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
340 000 € 1942 €/m²
  • Kod obiektowy 12219
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
500 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 13160
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 17772
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
400 000 € 2439 €/m²
  • Kod obiektowy 19273
  • Metry kw. 164 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera