320 000 €
1524 €/m²
Property 12199 photo 1
Property 12199 photo 2
Property 12199 photo 3
Property 12199 photo 4
Property 12199 photo 5
Property 12199 photo 6
Property 12199 photo 7
Property 12199 photo 8
Property 12199 photo 9
Property 12199 photo 10
Property 12199 photo 11
Property 12199 photo 12
Property 12199 photo 13
Property 12199 photo 14
Property 12199 photo 15
Property 12199 photo 16
Property 12199 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 1991
  • Rok remontu: 2000
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 62 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż4-piętrowy dom o powierzchni 210 metrów kwadratów w Loutraki. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
375 000 € 2343 €/m²
  • Kod obiektowy 11406
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 1523 €/m²
  • Kod obiektowy 12199
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
340 000 € 1942 €/m²
  • Kod obiektowy 12219
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
450 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 17772
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
400 000 € 2439 €/m²
  • Kod obiektowy 19273
  • Metry kw. 164 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 58272
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera