950 000 €
1583 €/m²
Property 12070 photo 1
Property 12070 photo 2
Property 12070 photo 3
Property 12070 photo 4
Property 12070 photo 5
Property 12070 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1910
  • Rok remontu: 2015
  • Liczba pokoi: 8
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 9900 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 350 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 14131
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
850 000 € 3068 €/m²
  • Kod obiektowy 57672
  • Metry kw. 277 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
770 000 € 1837 €/m²
  • Kod obiektowy 65844
  • Metry kw. 419 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
960 000 € 2051 €/m²
  • Kod obiektowy 47328
  • Metry kw. 468 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 1883 €/m²
  • Kod obiektowy 33765
  • Metry kw. 637 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Kod obiektowy 3326
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
950 000 € 3006 €/m²
  • Kod obiektowy 56358
  • Metry kw. 316 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Kod obiektowy 21525
  • Metry kw. 622 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 53238
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 9000 m

Subskrypcja newslettera