950 000 €
3006 €/m²
Property 56358 photo 1
Property 56358 photo 2
Property 56358 photo 3
Property 56358 photo 4
Property 56358 photo 5
Property 56358 photo 6
Property 56358 photo 7
Property 56358 photo 8
Property 56358 photo 9
Property 56358 photo 10
Property 56358 photo 11
Property 56358 photo 12
Property 56358 photo 13
Property 56358 photo 14
Property 56358 photo 15
Property 56358 photo 16
Property 56358 photo 17
Property 56358 photo 18
Property 56358 photo 19
Property 56358 photo 20
Property 56358 photo 21
Property 56358 photo 22
Property 56358 photo 23
Property 56358 photo 24
Property 56358 photo 25
Property 56358 photo 26
Property 56358 photo 27
Property 56358 photo 28
Property 56358 photo 29
Property 56358 photo 30

Details

  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 316 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z 4 spiżarni. Parter się z salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka, spiżarnia. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
960 000 € 1399 €/m²
  • Kod obiektowy 60875
  • Metry kw. 686 m²
  • Odległość do plaży 560 m
Sprzedaż
1 400 000 € 4666 €/m²
  • Kod obiektowy 23142
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
950 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 12070
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
960 000 € 2051 €/m²
  • Kod obiektowy 47328
  • Metry kw. 468 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 150 000 € 2738 €/m²
  • Kod obiektowy 36924
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Kod obiektowy 24415
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • Kod obiektowy 9323
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Kod obiektowy 62391
  • Metry kw. 645 m²
  • Odległość do plaży 8498 m
Sprzedaż
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Kod obiektowy 3326
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 54626
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera