Wynajem - Domek 50 m² na Wschodnim Peloponezie

Grecja Peloponnisos Koryntia Wołka Vrachati powiedział:
Na zapytanie
Property 15932 photo 1
Property 15932 photo 2
Property 15932 photo 3
Property 15932 photo 4

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3 m
  • Odległość od lotniska: 140 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Na wynajem Domek o powierzhcni 50 metrów kwadratów na Wschodnim Peloponezie. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
470 000 € 1566 €/m²
  • Kod obiektowy 6850
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
280 000 € 1904 €/m²
  • Kod obiektowy 8429
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 925 €/m²
  • Kod obiektowy 10200
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
350 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 15458
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
250 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 15808
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
195 000 € 1695 €/m²
  • Kod obiektowy 15810
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
235 000 € 2136 €/m²
  • Kod obiektowy 15825
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 1062 €/m²
  • Kod obiektowy 15851
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
400 000 € 2631 €/m²
  • Kod obiektowy 16677
  • Metry kw. 152 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera