Sprzedaż - Działka 15400 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Pefkochori powiedział:
200 000 €
12 €/m²
Property 16365 photo 1
Property 16365 photo 2
Property 16365 photo 3
Property 16365 photo 4
Property 16365 photo 5
Property 16365 photo 6
Property 16365 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2,1 km
  • Odległość od lotniska: 81 km

Opis

Na sprzedaż Działka15400 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 42546
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
280 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 9619
  • Metry kw. 6750 m²
  • Odległość do plaży 730 m
Sprzedaż
200 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 40574
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 9667
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 7300 m
Sprzedaż
270 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 4718
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 50716
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
265 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 34939
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
200 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 25746
  • Metry kw. 9521 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
250 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 16459
  • Metry kw. 14528 m²
  • Odległość do plaży 2950 m

Subskrypcja newslettera