Sprzedaż - Działka 5500 m² na Wyspach Jońskich

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Paxoi Katsimatika
500 000 €
90 €/m²
Property 16935 photo 1
Property 16935 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 30 m

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
700 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 57474
  • Metry kw. 7330 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
420 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 49139
  • Metry kw. 8100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 16935
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
690 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 65363
  • Metry kw. 4365 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
450 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 66146
  • Metry kw. 7600 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
670 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 31975
  • Metry kw. 13650 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
450 000 € 775 €/m²
  • Kod obiektowy 5462
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
650 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 20960
  • Metry kw. 17000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
530 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 43885
  • Metry kw. 6179 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera