650 000 €
38 €/m²
Property 20960 photo 1
Property 20960 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4,3 km
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka17000 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 6877
  • Metry kw. 23940 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 4295
  • Metry kw. 6374 m²
  • Odległość do plaży 27 m
Sprzedaż
800 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 57475
  • Metry kw. 9747 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
670 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 31975
  • Metry kw. 13650 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
650 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 20960
  • Metry kw. 17000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
940 000 € 134 €/m²
  • Kod obiektowy 4297
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
690 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 65363
  • Metry kw. 4365 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
700 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 57474
  • Metry kw. 7330 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
530 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 43885
  • Metry kw. 6179 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera