Na zapytanie
Property 18125 photo 1
Property 18125 photo 2
Property 18125 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 62768
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 26103
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
138 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 43883
  • Metry kw. 988 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
420 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 49139
  • Metry kw. 8100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
300 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 22898
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
265 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 43884
  • Metry kw. 4413 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18124
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 33 m
Sprzedaż
165 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 44161
  • Metry kw. 770 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
670 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 31975
  • Metry kw. 13650 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera