Sprzedaż - Działka 22182 m² na Wyspach Jońskich

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Lefkada Lefkada
320 000 €
14 €/m²
Property 42494 photo 1
Property 42494 photo 2
Property 42494 photo 3
Property 42494 photo 4

Details

  • Odległość do najbliższego miasta: 26 km
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż Działka22182 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18125
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
300 000 € 384 €/m²
  • Kod obiektowy 42337
  • Metry kw. 780 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
300 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 22898
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18124
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 33 m
Sprzedaż
450 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 66146
  • Metry kw. 7600 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
420 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 49139
  • Metry kw. 8100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
320 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 42128
  • Metry kw. 3820 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 22763
  • Metry kw. 17000 m²
  • Odległość do plaży 60 m

Subskrypcja newslettera