Sprzedaż - Działka 5000 m² na Wyspach Jońskich

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Paxoi Velianitatika
Na zapytanie
Property 18124 photo 1
Property 18124 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 33 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
265 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 43884
  • Metry kw. 4413 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 42128
  • Metry kw. 3820 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
130 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 15789
  • Metry kw. 685 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
450 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 66146
  • Metry kw. 7600 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
138 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 43883
  • Metry kw. 988 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
650 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 20960
  • Metry kw. 17000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
25 000 € 163 €/m²
  • Kod obiektowy 5713
  • Metry kw. 153 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
185 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 62768
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
220 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 43341
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18124
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 33 m

Subskrypcja newslettera