Sprzedaż - Działka 49267 m² na Wyspach Jońskich

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Paxoi Antypaksos
Na zapytanie
Property 18126 photo 1
Property 18126 photo 2
Property 18126 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 40 m
  • Odległość od lotniska: 53 km

Opis

Na sprzedaż Działka49267 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
138 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 43883
  • Metry kw. 988 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
25 000 € 163 €/m²
  • Kod obiektowy 5713
  • Metry kw. 153 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 15786
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 26103
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
650 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 20960
  • Metry kw. 17000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
530 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 43885
  • Metry kw. 6179 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18126
  • Metry kw. 49267 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
265 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 43884
  • Metry kw. 4413 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
4 000 000 € 157 €/m²
  • Kod obiektowy 4313
  • Metry kw. 25325 m²
  • Odległość do plaży 2 m

Subskrypcja newslettera