1 200 000 €
2553 €/m²
Property 19500 photo 1
Property 19500 photo 2
Property 19500 photo 3
Property 19500 photo 4
Property 19500 photo 5
Property 19500 photo 6
Property 19500 photo 7
Property 19500 photo 8
Property 19500 photo 9
Property 19500 photo 10
Property 19500 photo 11
Property 19500 photo 12
Property 19500 photo 13
Property 19500 photo 14
Property 19500 photo 15
Property 19500 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2003
  • Liczba pokoi: 11
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 83 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż4-piętrowy dom o powierzchni 470 metrów kwadratów w Loutraki. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 5 sypialnie, 2 łazienek. Drugie piętro się z salon, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, grill, winda, garaż, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 060 000 € 3533 €/m²
  • Kod obiektowy 11411
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
1 200 000 € 2553 €/m²
  • Kod obiektowy 19500
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 250 000 € 5787 €/m²
  • Kod obiektowy 25487
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
999 000 € 3727 €/m²
  • Kod obiektowy 37768
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 650 000 € 4852 €/m²
  • Kod obiektowy 59467
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera