1 060 000 €
3533 €/m²
Property 11411 photo 1
Property 11411 photo 2
Property 11411 photo 3
Property 11411 photo 4
Property 11411 photo 5
Property 11411 photo 6
Property 11411 photo 7
Property 11411 photo 8
Property 11411 photo 9
Property 11411 photo 10
Property 11411 photo 11
Property 11411 photo 12
Property 11411 photo 13
Property 11411 photo 14
Property 11411 photo 15
Property 11411 photo 16
Property 11411 photo 17
Property 11411 photo 18
Property 11411 photo 19
Property 11411 photo 20
Property 11411 photo 21
Property 11411 photo 22
Property 11411 photo 23
Property 11411 photo 24
Property 11411 photo 25
Property 11411 photo 26
Property 11411 photo 27
Property 11411 photo 28

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1990
  • Rok remontu: 2013
  • Liczba pokoi: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 25 km
  • Odległość od lotniska: 79 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 300 metrów kwadratów w Loutraki. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Parter się z 2 salonów, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, salon, 2 łazienek. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 060 000 € 3533 €/m²
  • Kod obiektowy 11411
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
960 000 € 3276 €/m²
  • Kod obiektowy 14365
  • Metry kw. 293 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 2553 €/m²
  • Kod obiektowy 19500
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
950 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 23311
  • Metry kw. 376 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 250 000 € 5787 €/m²
  • Kod obiektowy 25487
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
999 000 € 3727 €/m²
  • Kod obiektowy 37768
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera