999 000 €
3728 €/m²
Property 37768 photo 1
Property 37768 photo 2
Property 37768 photo 3
Property 37768 photo 4
Property 37768 photo 5
Property 37768 photo 6
Property 37768 photo 7
Property 37768 photo 8
Property 37768 photo 9
Property 37768 photo 10
Property 37768 photo 11
Property 37768 photo 12

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Usługi

  • Parking

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 268 metrów kwadratów w Loutraki. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Parter się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 060 000 € 3533 €/m²
  • Kod obiektowy 11411
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
960 000 € 3276 €/m²
  • Kod obiektowy 14365
  • Metry kw. 293 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 2553 €/m²
  • Kod obiektowy 19500
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
950 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 23311
  • Metry kw. 376 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 250 000 € 5787 €/m²
  • Kod obiektowy 25487
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
999 000 € 3727 €/m²
  • Kod obiektowy 37768
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera