Sprzedaż - Działka 6374 m² na Wyspach Jońskich

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Paxoi
Na zapytanie
Property 4295 photo 1
Property 4295 photo 2
Property 4295 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 27 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3,2 km
  • Odległość od lotniska: 53 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 000 000 € 203 €/m²
  • Kod obiektowy 4307
  • Metry kw. 14741 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
140 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63399
  • Metry kw. 1170 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
165 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 44161
  • Metry kw. 770 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 4295
  • Metry kw. 6374 m²
  • Odległość do plaży 27 m
Sprzedaż
265 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 43884
  • Metry kw. 4413 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 14455
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
940 000 € 134 €/m²
  • Kod obiektowy 4297
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18126
  • Metry kw. 49267 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
800 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 57475
  • Metry kw. 9747 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera