Zastrzeżony

Sprzedaż - Willa 300 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Katerini
Na zapytanie
Property 20980 photo 1
Property 20980 photo 2
Property 20980 photo 3
Property 20980 photo 4
Property 20980 photo 5
Property 20980 photo 6
Property 20980 photo 7
Property 20980 photo 8
Property 20980 photo 9
Property 20980 photo 10
Property 20980 photo 11
Property 20980 photo 12
Property 20980 photo 13
Property 20980 photo 14
Property 20980 photo 15
Property 20980 photo 16
Property 20980 photo 17
Property 20980 photo 18
Property 20980 photo 19
Property 20980 photo 20
Property 20980 photo 21
Property 20980 photo 22
Property 20980 photo 23
Property 20980 photo 24
Property 20980 photo 25
Property 20980 photo 26
Property 20980 photo 27
Property 20980 photo 28
Property 20980 photo 29
Property 20980 photo 30
Property 20980 photo 31
Property 20980 photo 32

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2007
  • Plaża: широкий, песчаный
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Inne udogodnienia: мебель, бытовая техника, 2 кондиционера, джакузи, полная автоматизация, артезианская скважина, автополив территории
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 80 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 300 metrów kwadratów na Riwierze Olimpijskiej. Pół-piwnica się z 3 spiżarni. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

THE PROPERTY IS RESERVED!

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31034
  • Metry kw. 467 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32545
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
390 000 € 780 €/m²
  • Kod obiektowy 33066
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
750 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 33150
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 000 000 € 4545 €/m²
  • Kod obiektowy 41960
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 42000
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
550 000 € 1375 €/m²
  • Kod obiektowy 43264
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
420 000 € 1253 €/m²
  • Kod obiektowy 44066
  • Metry kw. 335 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera