Wynajem - Willa 150 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Kolindros powiedział:
Na zapytanie
Property 27181 photo 1
Property 27181 photo 2
Property 27181 photo 3
Property 27181 photo 4
Property 27181 photo 5
Property 27181 photo 6
Property 27181 photo 7
Property 27181 photo 8
Property 27181 photo 9
Property 27181 photo 10
Property 27181 photo 11
Property 27181 photo 12
Property 27181 photo 13
Property 27181 photo 14
Property 27181 photo 15
Property 27181 photo 16
Property 27181 photo 17
Property 27181 photo 18
Property 27181 photo 19
Property 27181 photo 20
Property 27181 photo 21
Property 27181 photo 22
Property 27181 photo 23
Property 27181 photo 24

Details

  • Rok remontu: 2012
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na wynajem 2-piętrowa willa o powierzchni 150 metrów kwadratów na Riwierze Olimpijskiej. Parter się z spiżarnia. Pierwsze piętro się z 5 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, trawę, grill, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
700 000 € 4666 €/m²
  • Kod obiektowy 27161
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 29630
  • Metry kw. 624 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31034
  • Metry kw. 467 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32545
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
390 000 € 780 €/m²
  • Kod obiektowy 33066
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
750 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 33150
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 000 000 € 4545 €/m²
  • Kod obiektowy 41960
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 42000
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera