Sprzedaż - Działka 3600 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Nea Propontida Flogita
40 000 €
11 €/m²
Property 22233 photo 1
Property 22233 photo 2
Property 22233 photo 3
Property 22233 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka3600 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
40 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 7853
  • Metry kw. 2036 m²
  • Odległość do plaży 46000 m
Sprzedaż
44 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 48313
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
35 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 49321
  • Metry kw. 1005 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
55 000 € 157 €/m²
  • Kod obiektowy 54686
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
40 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 49448
  • Metry kw. 4039 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
55 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 57473
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
35 000 € 28 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 44254
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
40 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 22233
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
53 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 8141
  • Metry kw. 603 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
44 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 48297
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera