35 000 € 28 000 €
22 €/m²
Property 44254 photo 1
Property 44254 photo 2
Property 44254 photo 3
Property 44254 photo 4
Property 44254 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1100 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1250 metrów kwadratowych na Chalkidiki. The land is not buildable. Teren posiada: dostęp do wody.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 60891
  • Metry kw. 1586 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
50 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 37212
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
45 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 56101
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
35 000 € 28 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 44254
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
50 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 23694
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
30 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 50212
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
30 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 49957
  • Metry kw. 14776 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
30 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 31553
  • Metry kw. 722 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
50 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 48351
  • Metry kw. 1266 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
40 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 49448
  • Metry kw. 4039 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera