Sprzedany
Na zapytanie
Property 22608 photo 1
Property 22608 photo 2
Property 22608 photo 3
Property 22608 photo 4
Property 22608 photo 5
Property 22608 photo 6
Property 22608 photo 7
Property 22608 photo 8
Property 22608 photo 9
Property 22608 photo 10
Property 22608 photo 11
Property 22608 photo 12
Property 22608 photo 13
Property 22608 photo 14
Property 22608 photo 15

Details

  • Rok remontu: 2017
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 104 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod obiektowy 65792
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
380 000 € 3762 €/m²
  • Kod obiektowy 65793
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod obiektowy 65812
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
305 000 € 3315 €/m²
  • Kod obiektowy 65813
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod obiektowy 65814
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
100 000 € 1176 €/m²
  • Kod obiektowy 65870
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod obiektowy 65919
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
139 000 € 1404 €/m²
  • Kod obiektowy 65922
  • Metry kw. 99 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 65937
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera