Na zapytanie
Property 65391 photo 1
Property 65391 photo 2
Property 65391 photo 3
Property 65391 photo 4
Property 65391 photo 5

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • Zakwaterowanie: 57
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34854
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 1952 €/m²
  • Kod obiektowy 34858
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod obiektowy 34859
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
65 000 € 2321 €/m²
  • Kod obiektowy 34878
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
85 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 34880
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Wynajem
od 750 € /per month 10 €/m²
  • Kod obiektowy 35152
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Wynajem
od 380 € /per month 12 €/m²
  • Kod obiektowy 35154
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
290 000 € 3118 €/m²
  • Kod obiektowy 35167
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 3
Wynajem
od 800 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 35224
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
140 000 € 2258 €/m²
  • Kod obiektowy 35583
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera