Sprzedaż - Apartament 187 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 23056 photo 1
Property 23056 photo 2
Property 23056 photo 3
Property 23056 photo 4
Property 23056 photo 5
Property 23056 photo 6
Property 23056 photo 7
Property 23056 photo 8
Property 23056 photo 9
Property 23056 photo 10
Property 23056 photo 11
Property 23056 photo 12
Property 23056 photo 13
Property 23056 photo 14
  • Kod obiektowy 23056
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 187 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
388 800 € 4800 €/m²
  • Kod obiektowy 45121
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
480 000 € 4800 €/m²
  • Kod obiektowy 45123
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
426 300 € 4900 €/m²
  • Kod obiektowy 45126
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
637 500 € 5100 €/m²
  • Kod obiektowy 45127
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
700 000 € 6422 €/m²
  • Kod obiektowy 45131
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
880 000 € 4334 €/m²
  • Kod obiektowy 45132
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
880 000 € 4334 €/m²
  • Kod obiektowy 45133
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
930 000 € 4581 €/m²
  • Kod obiektowy 45134
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 220 000 € 16204 €/m²
  • Kod obiektowy 45137
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 235 000 € 16679 €/m²
  • Kod obiektowy 45139
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera