Sprzedaż - Działka na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki
200 000 €
21 €/m²
Property 2327 photo 1
Property 2327 photo 2
Property 2327 photo 3
Property 2327 photo 4
Property 2327 photo 5
Property 2327 photo 6
Property 2327 photo 7
Property 2327 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
168 000 € 480 €/m²
  • Kod obiektowy 277
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
215 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 49316
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
200 000 €
  • Kod obiektowy 2327
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
165 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 44567
  • Metry kw. 4686 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
215 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 56635
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
175 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 48321
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
265 000 € 632 €/m²
  • Kod obiektowy 22231
  • Metry kw. 419 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
190 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 42541
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
210 000 €
  • Kod obiektowy 2673
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
240 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 14326
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera