Sprzedaż - Działka 9000 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Xiropotamo powiedział:
200 000 €
22 €/m²
Property 23575 photo 1
Property 23575 photo 2
Property 23575 photo 3
Property 23575 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Na sprzedaż Działka9000 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 62918
  • Metry kw. 3128 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
270 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 28638
  • Metry kw. 10045 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
210 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 59917
  • Metry kw. 4910 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
220 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 60115
  • Metry kw. 2478 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
210 000 € 150 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 4820
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
270 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 59918
  • Metry kw. 9818 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
250 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 23179
  • Metry kw. 17720 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
230 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 60111
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 3700 m

Subskrypcja newslettera