Sprzedaż - Działka 3317 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
2 100 000 €
633 €/m²
Property 23812 photo 1
  • Kod obiektowy 23812
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 3317 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Lokalizacja