Sprzedaż - Działka 44683 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol Lemesos
2 000 000 €
44 €/m²
Property 53140 photo 1
Property 53140 photo 2
Property 53140 photo 3

Details

Opis

Na sprzedaż Działka44683 metrów kwadratowych w Limassol.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 450 000 € 1 890 000 € 353 €/m²
  • Kod obiektowy 44454
  • Metry kw. 5340 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
2 950 000 € 2 650 000 € 232 €/m²
  • Kod obiektowy 37032
  • Metry kw. 11387 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
2 515 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 25610
  • Metry kw. 52844 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
2 300 000 € 1812 €/m²
  • Kod obiektowy 42473
  • Metry kw. 1269 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
2 200 000 € 233 €/m²
  • Kod obiektowy 41991
  • Metry kw. 9421 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 750 000 € 344 €/m²
  • Kod obiektowy 40838
  • Metry kw. 5087 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 730 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 53199
  • Metry kw. 5790 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 700 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 42866
  • Metry kw. 46824 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 44445
  • Metry kw. 19644 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera