Sprzedaż - Działka 4300 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Ierissos powiedział:
160 000 €
37 €/m²
Property 25404 photo 1
Property 25404 photo 2
Property 25404 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 75 km

Opis

Na sprzedaż Działka4300 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 63289
  • Metry kw. 2542 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
200 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 23188
  • Metry kw. 12250 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 7022
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
215 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 24423
  • Metry kw. 2920 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 23575
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
220 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 60115
  • Metry kw. 2478 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
130 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 23677
  • Metry kw. 1354 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
210 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 59917
  • Metry kw. 4910 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
170 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 62918
  • Metry kw. 3128 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
190 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 59335
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera