Sprzedaż - Działka 52844 m² w Pafos

Grecja Cypr Pafos
2 515 000 €
47 €/m²
Property 25610 photo 1
  • Kod obiektowy 25610
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 52844 m²
  • Region Pafos
  • Location Pafos (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka52844 metrów kwadratowych w Pafos.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 450 000 € 1 890 000 € 353 €/m²
  • Kod obiektowy 44454
  • Metry kw. 5340 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
3 500 000 € 1334 €/m²
  • Kod obiektowy 38308
  • Metry kw. 2623 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
2 100 000 € 396 €/m²
  • Kod obiektowy 37035
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
2 700 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 49602
  • Metry kw. 25461 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
3 368 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 25643
  • Metry kw. 103011 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
3 000 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 16951
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
2 300 000 € 1812 €/m²
  • Kod obiektowy 42473
  • Metry kw. 1269 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
2 300 000 € 919 €/m²
  • Kod obiektowy 38197
  • Metry kw. 2501 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera