Sprzedaż - Działka 100406 m² w Pafos

Grecja Cypr Pafos
2 800 000 €
27 €/m²
Property 51636 photo 1
Property 51636 photo 2
Property 51636 photo 3
  • Kod obiektowy 51636
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 100406 m²
  • Region Pafos
  • Location Pafos (Cypr)

Sprzedaż
3 000 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 16951
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
2 700 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 49602
  • Metry kw. 25461 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 300 000 € 1812 €/m²
  • Kod obiektowy 42473
  • Metry kw. 1269 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
3 500 000 € 1334 €/m²
  • Kod obiektowy 38308
  • Metry kw. 2623 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
3 150 000 € 794 €/m²
  • Kod obiektowy 36479
  • Metry kw. 3963 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
2 950 000 € 2 650 000 € 232 €/m²
  • Kod obiektowy 37032
  • Metry kw. 11387 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
2 300 000 € 919 €/m²
  • Kod obiektowy 38197
  • Metry kw. 2501 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
3 368 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 25643
  • Metry kw. 103011 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
2 515 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 25610
  • Metry kw. 52844 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera