Sprzedaż - Działka 3350 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
100 000 €
29 €/m²
Property 25621 photo 1
Property 25621 photo 2
Property 25621 photo 3
Property 25621 photo 4
Property 25621 photo 5
Property 25621 photo 6
Property 25621 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 69 km

Opis

Na sprzedaż Działka3350 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 390 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 29204
  • Metry kw. 4646 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65636
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
140 000 € 155 €/m²
  • Kod obiektowy 59995
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
90 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 26415
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 24944
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
100 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 2306
  • Metry kw. 4960 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
110 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 60553
  • Metry kw. 586 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
131 500 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 2665
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
130 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 4726
  • Metry kw. 623 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
100 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 62179
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m

Subskrypcja newslettera