200 000 € 160 000 €
8 €/m²
Property 26191 photo 1
Property 26191 photo 2
Property 26191 photo 3
Property 26191 photo 4
Property 26191 photo 5
Property 26191 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 14000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9 km
  • Odległość od lotniska: 39 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Znajduje się poza planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
175 000 € 184 €/m²
  • Kod obiektowy 29001
  • Metry kw. 947 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Rekomendowane Sprzedaż
250 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 61823
  • Metry kw. 2550 m²
  • Odległość do plaży 13 m
Sprzedaż
165 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 44567
  • Metry kw. 4686 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
200 000 € 160 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 26191
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
240 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 14326
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
265 000 € 632 €/m²
  • Kod obiektowy 22231
  • Metry kw. 419 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
215 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 56635
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
220 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 36994
  • Metry kw. 6560 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
200 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 63571
  • Metry kw. 4142 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
215 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 49316
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera