Sprzedaż - Działka 16600 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
650 000 €
39 €/m²
Property 2680 photo 1
Property 2680 photo 2
Property 2680 photo 3
Property 2680 photo 4
Property 2680 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 80 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka16600 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 6640 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 48411
  • Metry kw. 12300 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
540 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 22777
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
900 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 40796
  • Metry kw. 12458 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
680 000 € 162 €/m²
  • Kod obiektowy 45151
  • Metry kw. 4188 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
650 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 33455
  • Metry kw. 19895 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
650 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 2680
  • Metry kw. 16600 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
750 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 39600
  • Metry kw. 9100 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
800 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 30978
  • Metry kw. 13252 m²
  • Odległość do plaży 30 m

Subskrypcja newslettera