Sprzedaż - Działka 12300 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Poligiros powiedział: Kalives Poligirou
550 000 €
44 €/m²
Property 48411 photo 1
Property 48411 photo 2
Property 48411 photo 3
Property 48411 photo 4
Property 48411 photo 5
Property 48411 photo 6
Property 48411 photo 7

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 6899
  • Metry kw. 16500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
700 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 1347
  • Metry kw. 17643 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
450 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 29202
  • Metry kw. 6460 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
500 000 € 651 €/m²
  • Kod obiektowy 61264
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
520 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 30611
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
650 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 2680
  • Metry kw. 16600 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
450 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 2984
  • Metry kw. 5015 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
470 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 2737
  • Metry kw. 1037 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
800 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 30978
  • Metry kw. 13252 m²
  • Odległość do plaży 30 m

Subskrypcja newslettera