1 000 000 € 950 000 €
2199 €/m²
Property 27059 photo 1
Property 27059 photo 2
Property 27059 photo 3
Property 27059 photo 4
Property 27059 photo 5
Property 27059 photo 6
Property 27059 photo 7
Property 27059 photo 8
Property 27059 photo 9
Property 27059 photo 10
Property 27059 photo 11
Property 27059 photo 12
Property 27059 photo 13
Property 27059 photo 14
Property 27059 photo 15
Property 27059 photo 16
Property 27059 photo 17
Property 27059 photo 18
Property 27059 photo 19
Property 27059 photo 20
Property 27059 photo 21
Property 27059 photo 22

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2007
  • Rok remontu: 2017
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: Stary budynek
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 432 metrów kwadratów na Krecie. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Parter się z salon, jedna kuchnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod obiektowy 38467
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
960 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 38249
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 4477 €/m²
  • Kod obiektowy 41953
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Kod obiektowy 57927
  • Metry kw. 290 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 37830
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 65564
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 280 000 € 3224 €/m²
  • Kod obiektowy 40537
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod obiektowy 41224
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera