950 000 €
6090 €/m²
Property 61623 photo 1
Property 61623 photo 2
Property 61623 photo 3
Property 61623 photo 4
Property 61623 photo 5
Property 61623 photo 6
Property 61623 photo 7

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2012
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Wyłączny Sprzedaż
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod obiektowy 62907
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Kod obiektowy 40138
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 37830
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod obiektowy 57194
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Kod obiektowy 65672
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 32783
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 8
Rekomendowane Sprzedaż
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 64758
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 47133
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 50227
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera