Sprzedaż - Działka 5066 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
165 000 € 125 000 €
24 €/m²
Property 2711 photo 1
Property 2711 photo 2
Property 2711 photo 3
Property 2711 photo 4
Property 2711 photo 5

Details

  • Plaża: песчано-галичный
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 250 km
  • Odległość od lotniska: 62 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka5066 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
215 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 34018
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
180 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 7583
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
200 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 30861
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
150 000 € 757 €/m²
  • Kod obiektowy 65266
  • Metry kw. 198 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
200 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 11429
  • Metry kw. 6533 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
150 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 39385
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47640
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
195 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 3150
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
200 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 30552
  • Metry kw. 3300 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
200 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 11082
  • Metry kw. 6534 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera