Sprzedaż - Działka 3300 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Sikia Sikia
200 000 €
60 €/m²
Property 30552 photo 1
Property 30552 photo 2
Property 30552 photo 3
Property 30552 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,8 km
  • Odległość od lotniska: 98 km

Opis

Na sprzedaż Działka3300 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 64902
  • Metry kw. 22765 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 47242
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
230 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 60006
  • Metry kw. 5915 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 59992
  • Metry kw. 4132 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
220 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 23113
  • Metry kw. 4396 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
195 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 39381
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
200 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 30861
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
200 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 35014
  • Metry kw. 3750 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65605
  • Metry kw. 812 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera