Wynajem - Willa 130 m² w centralnej Gercji

Grecja Sterea Ellada Phthiotis Kamena Vourla
Na zapytanie
Property 29209 photo 1
Property 29209 photo 2
Property 29209 photo 3
Property 29209 photo 4
Property 29209 photo 5
Property 29209 photo 6
Property 29209 photo 7
Property 29209 photo 8
Property 29209 photo 9
Property 29209 photo 10

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość od lotniska: 170 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na wynajem 3-piętrowa willa o powierzchni 130 metrów kwadratów w centralnej Gercji. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Drugie piętro się z jedna sypialnia. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
680 000 € 2266 €/m²
  • Kod obiektowy 34663
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 2368 €/m²
  • Kod obiektowy 38266
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 38670
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 1100 €/m²
  • Kod obiektowy 43899
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 100 000 € 8400 €/m²
  • Kod obiektowy 45241
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
350 000 € 1489 €/m²
  • Kod obiektowy 45922
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 200 000 € 8979 €/m²
  • Kod obiektowy 52571
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 640 000 € 8241 €/m²
  • Kod obiektowy 52582
  • Metry kw. 199 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 920 000 € 3840 €/m²
  • Kod obiektowy 52633
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera