Sprzedany
Na zapytanie
Property 29698 photo 1
Property 29698 photo 2
Property 29698 photo 3
Property 29698 photo 4
Property 29698 photo 5
Property 29698 photo 6
Property 29698 photo 7
Property 29698 photo 8
Property 29698 photo 9
Property 29698 photo 10
Property 29698 photo 11
Property 29698 photo 12

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2014
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 180 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 2716 €/m²
  • Kod obiektowy 60192
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod obiektowy 60289
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 2434 €/m²
  • Kod obiektowy 60318
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 60320
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3170 €/m²
  • Kod obiektowy 60327
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod obiektowy 60361
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod obiektowy 60362
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod obiektowy 60364
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod obiektowy 60365
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod obiektowy 60366
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera