260 000 €
5909 €/m²
Property 66010 photo 1
Property 66010 photo 2
Property 66010 photo 3
Property 66010 photo 4
Property 66010 photo 5
Property 66010 photo 6
Property 66010 photo 7
Property 66010 photo 8
Property 66010 photo 9
Property 66010 photo 10
Property 66010 photo 11
Property 66010 photo 12
Property 66010 photo 13
Property 66010 photo 14
Property 66010 photo 15
Property 66010 photo 16
Property 66010 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Piętro: 0
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod obiektowy 63425
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod obiektowy 63487
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 63507
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 63508
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod obiektowy 63667
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod obiektowy 63668
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod obiektowy 63704
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod obiektowy 63766
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 3642 €/m²
  • Kod obiektowy 63823
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera