Sprzedany
Na zapytanie
Property 30062 photo 1
Property 30062 photo 2
Property 30062 photo 3
Property 30062 photo 4
Property 30062 photo 5
Property 30062 photo 6
Property 30062 photo 7
Property 30062 photo 8
Property 30062 photo 9
Property 30062 photo 10
Property 30062 photo 11
Property 30062 photo 12

Details

  • Rok budowy: 1965
  • Rok remontu: 2017
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Kod obiektowy 56963
  • Metry kw. 186 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
310 000 € 3734 €/m²
  • Kod obiektowy 56970
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
137 000 € 1876 €/m²
  • Kod obiektowy 57034
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Kod obiektowy 57079
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 000 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 57081
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Kod obiektowy 57087
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
450 000 € 390 000 € 7800 €/m²
  • Kod obiektowy 57261
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod obiektowy 57400
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 3397 €/m²
  • Kod obiektowy 57401
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 225 000 € 2163 €/m²
  • Kod obiektowy 57402
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera