Sprzedany
Na zapytanie
Property 31729 photo 1
Property 31729 photo 2
Property 31729 photo 3
Property 31729 photo 4
Property 31729 photo 5
Property 31729 photo 6
Property 31729 photo 7
Property 31729 photo 8
Property 31729 photo 9

Details

  • Rok budowy: 1969
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 11000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 57476
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
535 000 € 2454 €/m²
  • Kod obiektowy 57495
  • Metry kw. 218 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 57503
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 2577 €/m²
  • Kod obiektowy 57508
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 57534
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod obiektowy 57535
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
175 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 57556
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
350 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 57563
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod obiektowy 57670
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod obiektowy 57679
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera