Sprzedany
Na zapytanie
Property 32143 photo 1
Property 32143 photo 2
Property 32143 photo 3
Property 32143 photo 4
Property 32143 photo 5
Property 32143 photo 6
Property 32143 photo 7
Property 32143 photo 8
Property 32143 photo 9

Details

  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 3023 €/m²
  • Kod obiektowy 41183
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
370 000 € 3083 €/m²
  • Kod obiektowy 41734
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod obiektowy 41764
  • Metry kw. 171 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
255 000 € 1976 €/m²
  • Kod obiektowy 41779
  • Metry kw. 129 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
470 000 € 2186 €/m²
  • Kod obiektowy 41871
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 6111 €/m²
  • Kod obiektowy 41930
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 4205 €/m²
  • Kod obiektowy 41938
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 42073
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 250 000 € 3424 €/m²
  • Kod obiektowy 42136
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 2584 €/m²
  • Kod obiektowy 42461
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera