Sprzedaż - Działka 375 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
250 000 €
666 €/m²
Property 32169 photo 1
  • Kod obiektowy 32169
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 375 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 52 km

Opis

Na sprzedaż Działka375 metrów kwadratowych w Limassol. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja