Sprzedaż - Działka 7358 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
205 000 €
27 €/m²
Property 52120 photo 1
Property 52120 photo 2
Property 52120 photo 3
Property 52120 photo 4
  • Kod obiektowy 52120
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 7358 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)

Details

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
280 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 47703
  • Metry kw. 2342 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
215 700 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 25728
  • Metry kw. 10368 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
210 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 39513
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
250 000 € 666 €/m²
  • Kod obiektowy 32169
  • Metry kw. 375 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40527
  • Metry kw. 1293 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera