Sprzedaż - Działka 2100 m² na Evii

Grecja Sterea Ellada Evia
100 000 €
47 €/m²
Property 32958 photo 1
  • Kod obiektowy 32958
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 2100 m²
  • Region Evia
  • Location Evia (Sterea Ellada)

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
140 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 10019
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
105 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 7325
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
120 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 26175
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
120 000 € 307 €/m²
  • Kod obiektowy 5612
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
100 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 32968
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
120 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 44545
  • Metry kw. 1026 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 9709
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
100 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 9440
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
86 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 5165
  • Metry kw. 1322 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera